רשת רימונים

גוליבר מחוברת אונליין לכל ספקי התיירות בישראל, ומציעה מגוון חופשות ברשת מלונות רימונים. רשת מלונות רימונים כוללת כיום 8 בתי מלון מעוצבים הפזורים ברחבי הארץ, ומציעים מגוון אפשרויות נופש ואירוח. לכל מלון ברשת התמחות בסגנון חופשה ייחודי: ספא ונופש, נופש פעיל, בילוי משפחתי,עסקי ועוד. חופשה ברשת מלונות רימונים לא סתם חופשה אלא כזו שהופכת למציאות.

מלונות רשת רימונים בטבריה

רימונים גלי כנרת רימונים גלי כנרת מלון רימונים גלי כנרת טבריה, הנחשב למלון הדגל של רשת מלונות רימונים, הוא מלון בוטיק יוקרתי שנבנה בהתאם לסטנדרטים אירופאים מוקפדים ומעניק חווית אירוח שלווה ומפנקת. אורחי המלון נהנים מנופש בעל ערך היסטורי עשיר, בין כרי דשא נרחבים על גדות הכנרת. האירוח במלון טומן בחובו שלל אפשרויות ומומלץ לחובבי הטבע והשלווה. עם מיקום מושלם על שפת הכנרת ממש, העיר העתיקה המרהיבה המקיפה סביב, ספא ברמה הגבוהה ביותר המלון הופך כל חופשה בטבריה לחופשה מושלמת
 

מלונות רשת רימונים ברמת גן

רימונים טאואר רמת גן רימונים טאואר רמת גן מלון ברמת גן המשלב את עולם העסקים הלחוץ והאינטנסיבי עם שלווה מפנקת ורגועה. במרחק דקות ספורות ממתחם העסקים של הבורסה ומרכז תל-אביב, זהו המקום האידיאלי לאיש העסקים או לתייר המחפש בית מלון במרכז. המלון מותאם לפגישות עסקים ומעמיד לרשות האורחים טרקלין עם כיבוד קל ועמדת אינטרנט לגלישה חופשית, לצד אינטרנט בחינם בכל שטחי המלון.
 

*Now with hotel reviews byGLV-WEB03
>