Low Cost
משפחות
שומרי כשרות
דוברי רוסית
טיולים לקהל הרחב
חגיגה בולגרית
בולגריה החל מ- €518 8 ימים אדם בהרכב זוגי
קפיצה קטנה לגאורגיה
גאורגיה החל מ- $734 6 ימים אדם בהרכב זוגי
טיול מאורגן לבטומי
גאורגיה החל מ- $760 5 ימים אדם בהרכב זוגי
מאורגן לפראג וסביבותיה
צ'כיה החל מ- $877 5 ימים אדם בהרכב זוגי
 

טיולים מאורגנים

טיול מאורגן– 5 יתרונות שיש לטיול מאורגן + מה כלול במחיר של הטיול המאורגן

טיול מאורגן היה ידוע לאורך השנים כמוצר נישתי מאד עבור שכבות אוכלוסייה מסוימות, אך לאורך השנים הקונספט השתכלל והתפתח, והיום אפשר למצוא מגוון גדול של טיולים מאורגנים אטרקטיביים במיוחד, עבור פלח גדול של מטיילים ישראלים. חשוב להבין שטיול מאורגן מציע בראש ובראשונה חוויה מרתקת ומקיפה, אשר סביר להניח שלא הייתם חווים בעצמכם! בנוסף לא משנה איזה יעד תבחרו על גבי הגלובוס, תוכלו לבחור בטיול המותאם לתקציב שלכם בטווח נוח של מחירים החל מלואו קוסט קצרים וקולעים ועד טיולי פרימיום מקיפים. בנוסף טיול מאורגן טומן בחובו לא מעט יתרונות מעולים, כשה-5 המובילים שבהם:
  1. הכל מסודר ומוזמן מראש - כשמזמינים טיול מאורגן בגוליבר, מארגן הטיול דואג לכל ענייני הלוגיסטיקה והתכנון – בראש ובראשונה תחבורה והעברות באוטובוסים חדישים וממוזגים, ולעיתים גם טיסות פנימיות ומעבורות, כשאופן התחבורה יכול להשתנות בהתאם למסלול הנסיעה ולמרחק הנסיעה. בנוסף מלון מדרגת תיירות טובה ומעלה, כשסוג הלינה משתנה בהתאם לטיול אותו תזמינו, ומקומות הלינה נבחרים על סמך האיכות, הנוחות והמיקום שלהם. כמו כן טיולים מאורגנים כוללים ארוחת בוקר, ובחלק מהם גם אירוח על בסיס חצי פנסיון ואף פנסיון מלא. הארוחות מוגשות בבתי מלון, מסעדות מקומיות וחוויות אוכל מיוחדות כחלק ממסלול הטיול.
  2. מדריכים מקצועיים בעלי ניסיון עשיר - טיולים מאורגנים מובלים על ידי מדריכים בעלי ידע מקצועי ומומחיות גבוהה. הם למדו וחקרו במשך שנים, וידאגו לספק ערך מוסף ותובנות חשובות ביעד אליו תגיעו כולל גיאוגרפיה, ארכיאולוגיה, היסטוריה מקומית וטיפים ומידע שרוב הסיכויים כי לא הייתם מגלים או נחשפים בכוחות עצמכם.
  3. אטרקציות ייחודיות - טיולים מאורגנים כוללים בתוכם גם חוויות ואטרקציות שקשה לארגן באופן עצמאי, החל מכניסה לפני כולם לאתרים פופולריים, מבט מרתק מאחורי הקלעים, מופעי תרבות ייחודיים ופעילויות שונות המעמיקות את החוויה ביעד אליו תגיעו. דמי הכניסה לרוב יהיו כלולים במחיר הטיול המאורגן אותו תזמינו.
  4. חיסכון בעלויות - בעת הזמנת טיול מאורגן, אתם חוסכים לא מעט כסף בהשוואה לתכנון והזמנת כל רכיב בטיול בנפרד. הספק דואג להזמין בתי מלון, תחבורה ואטרקציות, ולנהל משא ומתן על תעריפים תחרותיים. בנוסף, הזמנות קבוצתיות יכולות להוביל למחירים מוזלים עבור לינה, ארוחות ופעילויות.
  5. יעילות ותכנון זמן בצורה הטובה ביותר - טיולים מאורגנים נועדו לייעל את הזמן שלכם, ולמקסם את מספר היעדים והאטרקציות מהם תיהנו במשך הטיול. מארגני הטיול מתכננים בקפידה את המסלול תוך התחשבות במרחקי נסיעה, לוחות זמנים לסיורים וענייני לוגיסטיקה מקומית, מה שמאפשר לכם להפיק את המרב מהטיול מבלי לבזבז את הזמן שלכם לשווא.

הרצון למצות כמה שיותר אטרקציות בזמן הטיול

כמחליטים לטוס חופשה מפנקת, תמיד נמצא בנו הרצון לחוות ולהספיק כמה שיותר בפרק הזמן העומד לרשותנו. כשתזמינו טיול מאורגן, תוכלו להוריד את הדאגה הזו מהכתפיים שלכם, עם מסלולים המסודרים בצורה החכמה והמדויקת ביותר, בכדי להספיק לראות כמה שיותר יעדים ולבקר בכמה שיותר נקודות ציון ואטרקציות. גם משך הטיול משחק תפקיד משמעותי בקביעת מספר המקומות בהם תבקרו, כשטיולים ארוכים יותר כוללים מן הסתם מספר גבוה יותר של יעדים, בהשוואה לסיורים קצרים יותר של מספר ימים או שבוע.

סוגי טיולים מאורגנים

כשמחפשים להזמין טיול מאורגן, כדאי לדעת שישנם סוגים שונים של טיולים המציעים חוויה המותאמת בדיוק לפי הרצונות שלכם. טיולי משפחות לדוגמא, כוללים מסלולים עם לא מעט אטרקציות במיוחד לילדים כמו למשל פארקי שעשועים עם מתקנים שווים ורכבות הרים מטורפות, בעוד שומרי מסורת המחפשים טיולים המתאימים לאורח החיים הדתי, יכולים למצוא אצלנו טיולים כשרים מעולים למגוון יעדים באירופה, ארה"ב ואפילו אפריקה, תוך כדי הקפדה על אוכל כשר ועוד... דוברי רוסית? אין בעיה! בגוליבר תמצאו טיולים ייחודיים לקהל דובר רוסית, ולמגוון יעדים מסביב לעולם.

לטייל עם אנשים בעלי עניין משותף

טיול עם קבוצה גדולה של אנשים, מאפשר לחלוק חוויות וליצור יחד זיכרונות. אפשר ליצור קשר עם מטיילים אחרים, לשתף סיפורים ולרקום חברויות חדשות גם לאחר הטיול. מטיילים רבים מספרים על חברויות חדשות בנוצרו בעקבות הטיול המאורגן, ואפילו קשרים מקצועיים!


שאלות נפוצות על טיול מאורגן


האם אפשר למצוא טיולים מאורגנים באתר גוליבר?

בהחלט. בגוליבר אפשר למצוא טיולים מאורגנים למגוון יעדים מסביב לעולם, במבחר תאריכים וחברות.

מה טווח המחירים עבור טיולים מאורגנים?

המחירים עבור טיולים מאורגנים בדר"כ נעים בין כמה מאות דולרים לכמה אלפי דולרים.

האם הטיולים המאורגנים כוללים אטרקציות?

בהחלט – כשסוגרים טיול מאורגן נהנים מכניסה למגוון אטרקציות ונקודות ציון פופולריות ביעד אליו תגיעו, כשהכל כבר משולם מראש אלא אם כן צויין אחרת.

מה משך הטיול המאורגן?

טיולים מאורגנים נעים בין 5 ימים ל-22 ימים.

באיזה דרגה המלונות בטיול מאורגן?

המלונות בטיולים מאורגנים בדרך כלל ברמת תיירות טובה ומשתנים בין טיול לטיול.

האם טיולים מאורגנים כוללים העברות מהשדה ומעיר לעיר?

אכן – כשתסגרו טיול מאורגן תיהנו מאוטובוס תיירים נוח וממוזג איתו תגיעו מעיר לעיר.

האם טיול מאורגן כולל תשר למדריך?

לא – הטיול אינו כולל טיפ למדריך הקבוצה, ונהוג להשאיר לו על פי שיקולכם בסוף הטיול.

האם טיול מאורגן כולל ארוחות?

הכלכלה בטיולים מאורגנים בדרך כלל תמיד תכלול ארוחת בוקר, אך יש גם טיולים הכוללים חצי פנסיון ופנסיון מלא.

לסיכום - בגוליבר אפשר למצוא טיולים מאורגנים לאורך כל השנה, עם מסלולים מקיפים ומדריכים בעלי ניסיון עשיר במחירים מיוחדים!
*Now with hotel reviews by


GLV-WEB12