טיולים מאורגנים

Low Cost
משפחות
טיולי מסורת
דוברי רוסית
טיולים לקהל הרחב
דובאי, ואבו דאבי קצר ולעניין
איחוד האמירויות החל מ- $929 5 ימים אדם בהרכב זוגי
הכוכב הרומני
רומניה החל מ- €899 6 ימים אדם בהרכב זוגי
סולו מדריד
ספרד החל מ- $1455 7 ימים אדם בהרכב זוגי
דובאי- יהלום המפרץ
איחוד האמירויות הערב... החל מ- $974 5 ימים אדם בהרכב זוגי
 

טיולים מאורגנים

רובנו מחכים רוב השנה כדי לצאת לנופש, טיול או נופשון ליעד כזה או אחר. בעוד שבשנים עברו רק שכבות אוכלוסייה מסוימות נהגו לצאת לטיולים מאורגנים, הרי שכיום הקונספט של טיולים מאורגנים הרבה יותר מפותח אטרקטיבי ונגיש לכלל הגילאים ויש מגמת צמיחה משנה לשנה של עשרות אלפים שבוחרים ליהנות בחופשה שלהם מטיול מאורגן עם מדריך, קבוצה, הדרכה המאפשרים להכיר את ולחקור את חו"ל באופן מרתק. האחווה, הכיף המשותף וההדרכה של בעלי ניסיון וידע, מכל אלו אנחנו יכולים להרוויח המון.

אז מה זה בעצם טיול מאורגן, עבור מי מאיתנו שעדיין לא התנסה

אנשים תרים אחרי הנופש המושלם ועושים זאת בדרכים כגון: חיפוש דילים, טיסות, טיולים מאורגנים, טיולי Low Cost ועוד. במקרה של טיול מאורגן, מדובר בסיטואציה בה קבוצה כזו או אחרת יוצאת בהדרכתה של חברת תיירות ליעדים תיירותיים מבוקשים ונהנית מהדרכה צמודה, ביקורים במקומות אטרקטיביים ומיוחדים שיוצרים יחד חוויה מיוחד במינה. קיימות גם קבוצות סגורות שלוקחות לעצמן מדריך ויוצאות עמו. מי שמחפש Low Cost גם יוכל למצוא שפע של טיולים, לעיתים עם הדרכה רק בחלק מהימים (שמאפשרת גם זמן חופשי) ורכישה מאורגנת של כניסה לאטרקציות שמקנות הנחה, ועוד שלל תענוגות. לא סיימנו לציין את ההטבות אשר מטיילים זוכים להן בעת יציאה לטיול מאורגן ובכדי למנוע התשתכם, נחסוך מכם את החיפוש בגוגל ונמשיך לעוד כמה יתרונות נוספים:

יתרונות של טיול מאורגן על פני טיול רגיל:

כולנו רוצים ליהנות ולחגוג בחופשה כאילו אין מחר, לספוג תרבויות שונות ולבקר ביעדים חדשים. השפע ומבחר היעדים, סוגי החופשות והמבצעים המוצעים מכל כיוון, עשויים להציף או לבלבל אנשים רבים. מרוב יעדי תיירות, "לא רואים את העצים" לפעמים, ומוקדי תיירות שווים נוטים להתפספס על ידי מטיילים. חבל, לא? אמת. בדיוק בנקודה זו, היתרונות של טיולים מאורגנים נפגשים עמכם ומציעים לכם ליהנות ולהסתמך על בעלי הניסיון בתחום, המובילים עשרות שנים את תחום התיירות והנופש בארץ-חו"ל וביעדים פופולריים רבים מאוד. ביציאה לנופש מאורגן עם חברת תיירות, אנו מבטיחים כי נבקר ביעדים הכי שווים ולוהטים ובאופן כללי, במקומות מתוכננים מראש (עשוי לעיתים להשתנות בעקבות הטיול בעקבות מזג האוויר וכדומה), המוקפדים מכל הבחינות ומשתלמים. אתם אורזים, חברת התיירות עוסקת בכל הפרטים הקטנים, סגירת קצוות, תכנון מסלול טיול ועוד. שווה לא? עשרות אלפים מדי שנה לא טועים.

טיולים מאורגנים פופולריים עם גוליבר

איך נשמעים חמישה ימים בטבע העצום והירוק של רומניה? או אולי לחוות את יוון וסלוניקי במיטבן, תוך שאתם עוברים מאי לאי ומבצעים פעילות מבצעית ביותר של בטן גב? מרגישים את הרומנטיקה באוויר עם טיול לדרום איטליה וטוסקנה? אלו רק חלק מהיעדים הפופולריים אשר אנשים חוזרים וכובשים מדי שנה שוב ושוב. ישראלים רבים יוצאים לטיול מגובש וחוזרים אפילו מגובשים עוד יותר, כשהם חוזרים "חמושים" בחוויות, זיכרונות, מצב רוח של "היי" ועוד תחושות נפלאות. טיול מאורגן לארה"ב הוא גם יעד פופולרי עבור הרבה אנשים שחולמים שנים רבות להגיע ליבשת רחוקה, אבל כל כך קרובה אלינו מבחינה פוליטית-כלכלית. ארה"ב עם גוליבר היא יעד מומלץ לצאת אליו עם טיול מאורגן, היות והאופציות הן אינסופיות, כדאי שיהיה לצדכם מישהו שמכיר את השטח.

טיפים למטייל בטיול מאורגן

אנו לא נחדש לכם המון, אבל כן נגיד שלעשות שיעורי בית זה תמיד מצוין! אמנם התחנכו ולמדנו די בבית הספר, אבל כעת זה הזמן שלכם לשבת לקרוא על היעד אליו אתם מתכננים טיול, על מקורות האזורים, על התרבות, המוזיקה המקומית בין הסמטאות ועוד. אין ספק כי שיעורי בית תמיד גורמים לתחושה איתנה של בטחון וידע מקדים אשר עוזרים לנו להרגיש שייכים יותר ו"מביני עניין" בנושא בו אנחנו מתמקדים. מתכננים טיול מאורגן? שבו לקרוא קצת! חופשה נעימה 😊
*Now with hotel reviews by


GLV-WEB04