טיסות להודו

1 יציאה מ- מצא יעד ל- מצא יעד
2 מתאריך בחר תאריך עד בחר תאריך
3 הרכב בחר מס' נוסעים
 

 בחר ממבחר הטיסות להודו

המחירים המוצגים הינם מחירי אינטרנט ממוצעים לאדם

הודו בגוליבר

אתר גוליבר יעשה לכם סדר בכל הקשור להזמנת טיסות להודו ויאפשר לכם למצוא את המחיר והתאריך הטובים ביותר עבורכם, גם בהזמנה של חודשים מראש. באתר תמצאו אפשרויות טיסה מטעם החברות הישראליות וחברות זרות רבות, מה שיבטיח שתגיעו ותחזרו בשלום מההרפתקה במדינה המרתקת הזו. כיום, חברת אל על היא היחידה שמפעילה טיסות ישירות להודו, אל מומבאי ומציעה גם טיסת המשך אל הבירה דלהי. ארקיע מפעילה גם היא טיסות להודו, אך עושה זאת עם עצירת ביניים, בשיתוף חברת אייר קטאר. ההבדלים מתבטאים בעיקר בזמנים: טיסות אל על להודו נמשכות כשמונה שעות וחצי, בעוד טיסות עם עצירת ביניים יארכו (כולל זמן העצירה) גם מעל 12 שעות).

טיסות להודו עם עצירת ביניים

עם זאת, מי שמחפש טיסות זולות להודו, כדאי שיבחר דווקא בטיסות אשר כוללות עצירת ביניים, וכאלו יש כיום בשפע. הזולות ביותר הן אלו של חברת ג'ורדניאן איירלינס, אשר מציעה טיסות להודו דרך ירדן ואלו של חברת אארוסוויט, שמציעה טיסות להודו דרך קייב. גם טיסות להודו עם אוזבקיסטן איירוייס, שעוברות בטשקנט הבירה, נחשבות זולות למדי.

השוו מחירים

בכל מקרה, מומלץ לערוך השוואת מחירים בין הטיסות ולחפש תאריכים סמוכים לתאריך בו אתם מתכננים לטוס - תתפלאו עד כמה ההבדלים במחירים יהיו גדולים, ובמיוחד בקו עמוס בטיסות לא ישירות כמו קו תל אביב-מומבאי.

מזג אוויר

מזג האוויר בהודו אינו אחיד, וזאת בעיקר משום שמדובר במדינה עצומה, מהגדולות בתבל. עם זאת, ניתן לומר באופן כללי כי החודשים מרץ עד יוני הם הנוחים ביותר - אלו חודשי הקיץ ברוב חלקי תת היבשת. עם זאת זכרו כי בסביבת הרי ההימלאיה שבצפון המדינה, ישרור כמעט תמיד מזג אוויר סגרירי ואילו באזור המדבריות במערב המדינה, ישרור לרוב מזג אוויר קיצוני וחם מהרגיל בשעות היום.

*Now with hotel reviews byGLV-WEB03