טיסות לאיסלנד

1 יציאה מ- מצא יעד ל- מצא יעד
2 מתאריך בחר תאריך עד בחר תאריך
3 הרכב בחר מס' נוסעים
 
 
יעדים נבחרים באיסלנד

 בחר ממבחר הטיסות לאיסלנד

המחירים המוצגים הינם מחירי אינטרנט ממוצעים לאדם

איסלנד בגוליבר

מה שבעבר היה לא יותר מאשר יעד תדלוק מועדף עבור מטוסים בעיצומן של טיסת טרנס-אטלנטיות, הפך בשנים האחרונות לפנינת תיירות מרתקת. מי שמחפש טיסות לאיסלנד עוצרת הנשימה, מומלץ שיעשה זאת באמצעות מנוע החיפוש הנוח והמהיר של גוליבר, שיציג עבורו תוך שניות רשימה של טיסות מתאימות בכל תאריך מבוקש.

היצע הטיסות

נכון להיום, אין טיסות ישירות וסדירות לאיסלנד, כנראה בשל המרחק הגדול והעובדה שעד לאחרונה, הביקוש לטיסות אל היעד הזה לא היה גבוה. לכן, הדרך היחידה להגיע מישראל לרייקיאוויק, בירת איסלנד, היא באמצעות טיסות עם עצירת ביניים. לרוב, הטיסות יתבצעו בחלק הראשון עם אחת מחברות התעופה הידועות - אל על, לופטהאנזה, British Airways וכדומה - ולאחר עצירת הביניים, יימשכו עם אחת מחברות התעופה האיסלנדיות (איסלנד אייר, למשל). הטיסות לאיסלנד נמשכות כשבע שעות, לא כולל זמן עצירות הביניים.

מזג האוויר

הקיץ האיסלנדי מאופיין באור שמש כמעט לאורך כל היום, ואילו החורף - חשוך ברוב שעות היממה. יחד עם היותה מדינה צפונית מאוד, סמוכה לקוטב הצפוני, ברור כי הזמן הטוב ביותר לטייל בה הוא בעונת הקיץ. עם זאת, זכרו כי בין ספטמבר למרץ תוכלו לחזות באחד מפלאי הטבע המדהימים ביותר: הזוהר הצפוני הקסום.

*Now with hotel reviews byGLV-WEB04