טיסות להונגריה

1 יציאה מ- מצא יעד ל- מצא יעד
2 מתאריך בחר תאריך עד בחר תאריך
3 הרכב בחר מס' נוסעים
 

 בחר ממבחר הטיסות להונגריה

המחירים המוצגים הינם מחירי אינטרנט ממוצעים לאדם

הונגריה בגוליבר

מחפשים טיסות להונגריה? אתר גוליבר פורס לפניכם את כל אפשרויות ההגעה בדרך האוויר למדינה מזרח אירופאית קלאסית, בעלת יופי מרשים, מאכלים מענגים, נופים עוצרי נשימה ואטרקציות בלתי נגמרות. לישראלים רבים אהבה מיוחדת למדינה הזו, אליה ממריאות מידי יום טיסות רבות.

היצע הטיסות

עד לקריסתה של חברת התעופה ההונגרית מאלב, היו מתקיימות בקו תל אביב-בודפשט מעל 20 טיסות שבועיות, ישירות וסדירות. כיום, טיסות להונגריה עם אל על מהוות את האופציה היחידה לשירות מסוג זה. חברה נוספת אשר מקיימת טיסות באופן קבוע בקו שבין ישראל להונגריה היא חברת הלואו קוסט וויז אייר (Wizz Air), אשר מציעה לתייר הישראלי שלוש טיסות בשבוע בקו זה. לצידה, פועלות כמובן לא מעט חברות אשר מציעות טיסות עם עצירת ביניים בקו זה: Czech Airlines, אליטליה, Turkish Airlines, לופטהאנזה, טארום ועוד. טיסות צ'רטר לרומניה מתקיימות בעיקר בחודשי הקיץ. משך הטיסה לבודפשט (שהיא היעד היחיד אליו מתקיימות טיסות מישראל נכון להיום), הוא כשלוש שעות וחצי.

מזג האוויר

גשמים הם מחזה נפוץ ברומניה לאורך כל השנה, מלבד בשיאו של החורף - סביב חודש דצמבר (החורף הרומני מוקדם יחסית) - אז השלג אוחז בכל. למרות זאת, הקיץ הרומני, בעיקר באזור בודפשט הוא חם ומזמין, כאשר לא פעם הטמפרטורות יגיעו לרף ה-30 מעלות.

*Now with hotel reviews byGLV-WEB04