טיסות ליוון

1 יציאה מ- מצא יעד ל- מצא יעד
2 מתאריך בחר תאריך עד בחר תאריך
3 הרכב בחר מס' נוסעים
 

 בחר ממבחר הטיסות ליוון

המחירים המוצגים הינם מחירי אינטרנט ממוצעים לאדם

יוון בגוליבר

מאז הפכה יוון להיות היעד הפופולארי עבור ישראלים (בעיקר בעקבות הסכסוך המדיני שפרץ בין ישראל לטורקיה, בירת הקלאבים), אתר גוליבר מציע לגולשיו שלל אפשרויות בקו זה. האתר עושה סדר למעוניינים בחופשה יוונית קלאסית ומאפשר למצוא בקלות את הטיסה המתאימה ביותר, ליעד המתאים ובתאריך המתאים.

היצע הטיסות

נמל התעופה בן גוריון מציע לתייר הישראלי לא מעט אפשרויות טיסה לחצי האי היווני ולאיים הסמוכים לו. ככלל, חשוב לדעת כי רוב הטיסות הסדירות והישירות נוחתות באתונה הבירה, וחלקן גם בסלוניקי. אל איי יוון ניתן להגיע או בטיסה עם עצירת ביניים באחת משתי הערים הללו, או באמצעות טיסות צ'רטר ליוון שמציעות גם הן את האופציה הישירה. החברות אשר מפעילות טיסות ישירות וסדירות ליוון הן אל על הישראלית, החברות היווניות אולימפיק ואג'יאן (aegean). את טיסות השכר ניתן למצוא אצל חברות מוכרות כמו ארקיע, ישראייר וסאן דור, לצד לא מעט חברות קטנות שמציעות טיסות לאתונה או לאחד האיים המרכזיים - כרתים, רודוס, סנטוריני וכדומה. מלבד אלו, ישנן כאמור גם טיסות עם עצירת ביניים, אשר נחלקות לשניים: טיסות לאתונה או סלוניקי עם עצירת ביניים, וטיסות לאחד האיים אשר מבצעות עצירת ביניים בחצי האי היווני. החברות שמבצעות אותן, בין היתר, הן אליטליה, לופטהאנזה, טורקיש איירליינס, רויאל ג'רדניאן ועוד. מי שמחפש טיסות זולות, כדאי לו שיבחר בטיסות הללו או בטיסות צ'רטר - בדגש על טיסות ליוון ברגע האחרון.

מזג האוויר

מזג האוויר ביוון דומה מאוד לזה שבישראל, למעט בחלקו הצפוני של חצי האי היווני. האיים היווניים מציעים ברובם מזג אוויר ים תוכני טיפוסי, עם קיץ חם וחורף לא קשה במיוחד, מה שמבטיח חופשה טובה כמעט בכל חלקי השנה. החודשים יולי אוגוסט הם כמובן החודשים בהם הביקוש לחופשות ביוון נמצא בשיאו.

*Now with hotel reviews byGLV-WEB01