טיסות לגרמניה

1 יציאה מ- מצא יעד ל- מצא יעד
2 מתאריך בחר תאריך עד בחר תאריך
3 הרכב בחר מס' נוסעים
 

 בחר ממבחר הטיסות לגרמניה

המחירים המוצגים הינם מחירי אינטרנט ממוצעים לאדם

גרמניה בגוליבר

גרמניה היא כיום אחד מהיעדים הפופולאריים ביותר בישראל. מספר יעדים במדינה זוכים לטיסות יומיות מנתב"ג ואל עשרות אחרים אפשר להגיע בטיסות עם עצירות ביניים. הידע הרב והמומחיות של אנשי אתר גוליבר מאפשרים להציג בו שלל אפשרויות למי שרוצה לתכנן את החופשה הבאה שלו במדינה היפהפייה הזו ולעשות זאת בצורה קלה, נוחה ומהירה.

היצע הטיסות

נכון להיום, מוצעות טיסות ישירות וסדירות לגרמניה בשלושה קווים שונים: קו תל אביב - ברלין, קו תל אביב - מינכן וקו תל אביב - פרנקפורט. אל על הישראלית היא היחידה שמפעילה את השירות לברלין, בעוד לופטהנזה, ענקית התעופה הגרמנית, מציעה טיסות ישירות וסדירות יחד עם אל על לשתי הערים האחרות. מדובר בהיצע גדול למדי, כאשר רק לפרנקפורט ממריאות מידי שבוע מעל 20 טיסות ישירות. כמובן שלצד אלו עומדים לרשות התייר הישראלי עוד אפשרויות רבות, כאשר בראשן הטיסות עם עצירת הביניים, שמתבצעות על ידי כמות מרשימה של חברות וביניהן איבריה, סוויס, KLM, לופטהנזה ועוד.

לואו קוסט

לצד אלו, מציעות מספר חברות טיסות לואו קוסט ליעדים שונים בגרמניה, שגם אותן מומלץ להביא בחשבון: אייר ברלין, ניקי, TUIfly וג'רמנווינגס. מי שמחפש טיסות זולות לגרמניה, יוכל למצוא אותם בשירות זה - במיוחד אם יבצע השוואת מחירים ויזמין כרטיסי טיסה מספיק זמן מראש (אפילו שלושה או ארבעה חודשים לפני מועד הטיסה המתוכנן).

מזג אוויר

גרמניה היא מדינה אירופאית קלאסית, משמע - החורף בה מאוד קר ולכן רבים מעדיפים שלא להגיע אליה בזמנים אלו. העונות הטובות ביותר הן האביב והקיץ, כאשר באזור מאי וקצת לפני אתרי הסקי יהיו בשיאם. החודשים יולי וגם אוגוסט הם הנוחים ביותר, אך גם אוקטובר יכול להיות נוח, אם כי פחות מבטיח מבחינת הסיכויים לגשם.

*Now with hotel reviews byGLV-WEB04