טיסות לצרפת

1 יציאה מ- מצא יעד ל- מצא יעד
2 מתאריך בחר תאריך עד בחר תאריך
3 הרכב בחר מס' נוסעים
 

 בחר ממבחר הטיסות לצרפת

המחירים המוצגים הינם מחירי אינטרנט ממוצעים לאדם

צרפת בגוליבר

צרפת, ארץ הגבינות והבגטים, המאפים ובתי הקפה, היא מקום שכל אחד חייב לבקר בו לפחות פעם בחייו. איך תגיעו לשם? בעזרת טיסות לצרפת, כמותן תמצאו רבות באתר גוליבר - לאחר שתשתמשו במנוע החיפוש הנוח שבו.

היצע הטיסות

שלוש חברות תעופה מציעות כיום טיסות ישירות וסדירות לבירת צרפת, פריז: אל על, ארקיע ו-Air France. החברה הצרפתית לבדה מציעה שלוש טיסות ביום לפריז, ולצד שירות זה, היא מפעילה גם מספר טיסות שבועיות בין נתב"ג לשדות התעופה בניס ובמארסיי. עבור התייר הישראלי, בתוספת השירות של אל על וארקיע, מדובר במבחר טיסות ישירות שכמעט ואין כמותו בשום קו תעופה אחר. מי שיעדיף, יוכל כמובן לעלות על טיסות לצרפת עם עצירת ביניים, אשר גם הן מבוצעות על ידי מגוון רחב מאוד של חברות, מהידועות והטובות בעולם: אליטליה, רויאל ג'ורדניאן, Turkish Airlines, אייר ברלין, Austrian Airlines, סוויס, British Airways, לופטהאנזה ועוד רבות אחרות. טיסות צ'רטר לצרפת מתבצעות בדרך כלל על ידי ארקיע וישראייר, כאשר הראשונה מציעה גם את שירות הלואו קוסט כחול-לבן הראשון בישראל - דרכו ניתן להגיע לעיר האורות במחיר מפתיע במיוחד.

מזג האוויר

את צרפת, מבחינת מזג האוויר, אפשר לחלק לכמה חלקים, אך ננסה לעשות זאת פשוט: באזור ההרים וממרכז ועד צפון המדינה (כולל הבירה פריז), החורף קר יחסית והקיץ חם. בדרום המדינה, מזג האוויר ים תיכוני קלאסי, על כל המשתמע מכך. למעשה, צרפת אינה סובלת מתנאי מזג אוויר קיצוניים מידי, וגם החורף אינו קשה מאוד - אף כי ימי שלג במהלכו אינם נדירים, ממרכז המדינה וצפונה.

*Now with hotel reviews byGLV-WEB03