טיסות לפינלנד

1 יציאה מ- מצא יעד ל- מצא יעד
2 מתאריך בחר תאריך עד בחר תאריך
3 הרכב בחר מס' נוסעים
 
 
יעדים נבחרים בפינלנד

 בחר ממבחר הטיסות לפינלנד

המחירים המוצגים הינם מחירי אינטרנט ממוצעים לאדם

פינלנד בגוליבר

פינלנד, מדינה אשר נמצאת בקצה סקנדינביה, היא מקום מופלא עם טבע מדהים וארכיטקטורה ייחודית. רוצים לדעת איך להגיע לפינלנד בקלות ובנוחות? אתר גוליבר מציג היצע גדול של טיסות לפינלנד, כדי שהדרך לגיבוש החופשה החלומית שלכם תהיה קצרה ופשוטה ככל האפשר.

היצע הטיסות

ככלל, היצע הטיסות מישראל לסקנדינביה אינו גדול, וגם פינלנד אינה יוצאת דופן בעניין זה. כיום לא מתקיימות טיסות סדירות וישירות לפינלנד, אלא רק טיסות עם עצירות ביניים או טיסות צ'רטר עונתיות. האחרונות מתקיימות בין היתר על ידי חברת ארקיע הישראלית ולאורך הקיץ הן מצויות בשפע. טיסות לפינלנד עם עצירת ביניים מתקיימות כיום על ידי החברות הבאות: Air France, לופהאנזה, Austrian Airlines, סוויס ואייר בלטיק (Air Baltic) - אשר נחשבת בדרך כלל לאופציה זולה ביותר - ועוד ועוד. מי שמתכנן לטייל בעוד מקומות באזור למעט פינלנד, יגלה כי מידי יום מתבצעות לא מעט טיסות בין מדינות סקנדינביה השונות, על ידי חברות מקומיות כמו Blue1, SAS, Finnair ועוד. אלו טיסות שנחשבות זולות למדי, ועלותן כמה עשרות יורו, בדרך כלל.

מזג האוויר

החורף הפיני קר ומקפיא, ולכן רבים בוחרים שלא להגיע למדינה בתקופה זו. למעשה, גם עונות המעבר, בעיקר בימים הסמוכים לחורף, לא יהיו פשוטות עבור המטייל הישראלי שאינו מורגל בטמפרטורות קיצוניות. עם זאת, מאמצע האביב ולאורך הקיץ הטמפרטורות נעות סביב 20 מעלות - וזו התקופה הטובה ביותר לטיול בפינלנד.

*Now with hotel reviews byGLV-WEB04