טיסות לאנגליה

1 יציאה מ- מצא יעד ל- מצא יעד
2 מתאריך בחר תאריך עד בחר תאריך
3 הרכב בחר מס' נוסעים
 

 בחר ממבחר הטיסות לאנגליה

המחירים המוצגים הינם מחירי אינטרנט ממוצעים לאדם

אנגליה בגוליבר

אנגליה, חלקה הארי של הממלכה הבריטית, היא מקום שאף פעם לא משעמם להיות בו. רצים לדעת כיצד אפשר להגיע אליה בקלות ובנוחות? אתר גוליבר יספק לכם את כל המידע הנחוץ לגבי טיסות לאנגליה, כדי שתוכלו, אם תרצו, לעלות על המטוס כבר מחר.. הרוב המכריע של הטיסות אשר יוצאות מנמל התעופה בן גוריון לאנגליה, נוחת באחד משדות התעופה של העיר הגדולה ביותר בממלכה הבריטית ובירת אנגליה, לונדון. טיסות אל על ללונדון ממריאות 18 פעמים מידי שבוע במתכונת הישירה והסדירה, כאשר לצידן מפעילה גם חברת British Airways לא מעט טיסות שבועיות כאלו. להיצע הזה אפשר כמובן להוסיף את הטיסות עם עצירת הביניים לאנגליה, אותן מציעות חברות כמו Air Berlin, אליטליה, לופטהאנזה, Brussels Airlines, סוויס, אארופלוט ועוד, וכן את טיסות השכר המצויות בשפע בקו זה, בייחוד בעונת הקיץ.

טיסות לואו קוסט

אפשרות אטרקטיבית נוספת היא טיסות הלואו קוסט, אשר נחשבות לפעילות מאוד בכיוון אנגליה. חברת איזי ג'ט מציעה טיסות לואו קוסט ללונדון ולמנצ'סטר ואילו חברת Jet2 מציעה טיסות למנצ'סטר בלבד. מי שירצה להגיע ליעדים נוספים באנגליה, יוכל לעשות זאת בקלות גם באמצעות טיסות פנימיות בתוך המדינה עצמה.

מזג אוויר

אנגליה ידועה מאז ומתמיד כמדינה אפרורית, חורפית וגשומה. בחודשי הקיץ ניתן ליהנות לעיתים מכמה ימים של שמש, אך מיקומה הצפוני מונע מהמבקרים בה לזכוֹת בחום אמיתי לאורך זמן. עם זאת, ערי אנגליה ערוכות לקור ומתאימות לטיול מבחינה זו בכל עונות השנה.

*Now with hotel reviews byGLV-WEB03