טיסות למצרים

1 יציאה מ- מצא יעד ל- מצא יעד
2 מתאריך בחר תאריך עד בחר תאריך
3 הרכב בחר מס' נוסעים
 
 
יעדים נבחרים במצרים

 בחר ממבחר הטיסות למצרים

המחירים המוצגים הינם מחירי אינטרנט ממוצעים לאדם

מצרים בגוליבר

מצרים, שכנתנו מדרום, מסמלת כיום יותר מכל את גל המהפכות בעולם הערבי. גם כך, היא נחשבת עדיין ליעד תיירותי מרתק, אשר מציע את הפירמידות, נהר הנילוס היפהפה, הערים הגדולות קהיר ואלכסנדריה ועוד ועוד. גוליבר מביא אליכם את כל אפשרויות הטיסה מישראל למצרים, ומידע חשוב לגבי קו תעופה זה.

היצע הטיסות

בעבר, הציעו שתי חברות תעופה טיסות למצרים מנמל התעופה בן גוריון, בקו ישיר וסדיר: אל על הישראלית ואייר סיני המצרית, חברת בת של Egyptair. בשל ההתפתחויות במצרים, המצב הפוליטי העידן ו'התקררות' היחסים בין המדינות, הופסקו בפועל כמעט לחלוטין הטיסות הסדירות והישירות בקו זה. בהתאם, ניתן להגיע כיום למצרים רק בעזרת טיסות צ'רטר או טיסות למצרים עם עצירת ביניים, אך חשוב לדעת כי המהפכה המתמשכת במדינה הביאה לא מעט חברות תעופה להחליט גם הן על הפסקת הטיסות אליה. לכן, כיום עיקר הטיסות נעשות על ידי שתי חברות: Turkish Airlines ורויאל ג'ורדניאן. טיסה ישירה לקהיר מישראל נמשכת כשעה וחצי.

מזג האוויר

בצפון המדינה, קרוב לחופי הים התיכון, מזג האוויר דומה מאוד לזה השורר בישראל, לאורך כל השנה. בדרום המדינה, החורף נעים מאוד (כ-25 מעלות) אך הקיץ חם בצורה קיצונית. ככלל, עונות המעבר הן התקופות המומלצות לביקור במצרים.

*Now with hotel reviews byGLV-WEB03