טיסות לדנמרק

1 יציאה מ- מצא יעד ל- מצא יעד
2 מתאריך בחר תאריך עד בחר תאריך
3 הרכב בחר מס' נוסעים
 
 
יעדים נבחרים בדנמרק

 בחר ממבחר הטיסות לדנמרק

המחירים המוצגים הינם מחירי אינטרנט ממוצעים לאדם

דנמרק בגוליבר

מחפשים טיסות לדנמרק? אתר גוליבר מרכז עבורכם את כל המידע החשוב לגבי המדינה שמוכתרת כמעט מידי שנה כמקום שהכי טוב לחיות בו, ומציע מנוע חיפוש בו תוכלו למצוא בקלות את הטיסה שלכם, בדרך לחופשה חלומית שאין כמותה. קו תל אביב-קופנהגן, בירת דנמרק, הוא לא מהקווים העמוסים ביותר שידעו שמי ישראל, וזה בלשון המעטה כמובן. ובכל זאת, מי שמחפש טיסה ישירה לדנמרק, יוכל למצוא כזו ארבע פעמים בשבוע, במטוסי חברת התעופה הסקנדינבית הגדולה Scandinavian Airlines. זו החברה היחידה שמפעילה, נכון להיום, טיסות סדירות וישירות בקו זה.

טיסות עם עצירת ביניים

מי שמעוניין לטוס לדנמרק בטיסה עם עצירת ביניים, יוכל לעשות זאת בחברות כמו אל על, אייר ברלין, Austrian Airlines, Brussels Airlines, אייר באלטיק, לופטהאנזה, ניקי, אארופלוט, סוויס ועוד. באופן טבעי, טיסות אלו יהיו גם זולות יותר מהטיסות הישירות.

מזג אוויר

החודשים החמים בדנמרק, בין יוני לאוגוסט, הם החודשים המומלצים ביותר לטיול במדינה - אך גם הם ממחישים היטב עד כמה המילה 'חום' היא עניין יחסי. דנמרק היא מדינה צפונית וקרה, אשר ברוב חלקי העונה מציעה מזג אוויר שנע בין קור לקור מקפיא. בחודשים החמים, מזג האוויר חמים ונעים, אך הגשם יכול לרדת בכל יום. ועדיין, אין בזה כדי לשבש את החוויה הנפלאה שמציע הטיול במדינה.

*Now with hotel reviews byGLV-WEB04