טיסות לצ'כיה

1 יציאה מ- מצא יעד ל- מצא יעד
2 מתאריך בחר תאריך עד בחר תאריך
3 הרכב בחר מס' נוסעים
 

 בחר ממבחר הטיסות לצ'כיה

המחירים המוצגים הינם מחירי אינטרנט ממוצעים לאדם

צ'כיה בגוליבר

צ'כיה היא מדינה אשר מאז ומתמיד נחשבה לאטרקציה תיירותית, אפילו בימי השלטון הסובייטי (באופן יחסי כמובן) - והיום יותר מתמיד. אתר גוליבר מביא אליכם את כל הדרכים למציאת טיסות לצ'כיה, בדיוק על פי ההעדפות שלכם.

היצע הטיסות

הרוב המכריע של הטיסות מישראל לצ'כיה מגיע אל נמל התעופה הבינלאומי של עיר הבירה פראג, הוא נמל התעופה פראג-רוזינה. חברת אל על הישראלית והחברה הלאומית של צ'כיה, Czech Airlines, מפעילות שתיהן טיסות סדירות וישירות לפראג, בקצב של יותר מ-20 טיסות מידי שבוע. לצד אלו, מציעות לא מעט חברות טיסות לצ'כיה עם עצירת ביניים. החברות הללו הן, בין היתר, malev, Austrian Airlines, Aerosweet, לופטהאנזה, Brussels Airlines, סוויס ועוד. הטיסות הישירות לצ'כיה נמשכות כארבע שעות. אך כאן, מגון האפשרויות אינו נגמר. ראשית, לאורך כל השנה יוצאות לצ'כיה טיסות צ'רטר מטעם Czech Airlines, ישראייר, ארקיע וחבורת רבות נוספות. לצידן, פועלת גם חברת הלואו קוסט הצ'כית סמארט ווינגס (SmartWings) שמציעה שלוש טיסות שבועיות בין נתב"ג לשדה התעופה רוזינה.

מזג האוויר

החורף הצ'כי קר במיוחד, וברוב חודשיו הטמפרטורה תהיה באזור קו האפס ופחות מזה. האביב והסתיו הצ'כיים קרירים מאוד (10 עד 20 מעלות לכל היותר) והקיץ נעים במיוחד - 25 מעלות בממוצע. לאורך כל השנה יכול לרדת גשם בצ'כיה, למעט בחורף, אז המשקעים מופיעים בצורת שלג. אגב, החורף הקשה לא מונע מתיירים רבים להגיע למדינה בתקופה זו. מספיק לראות את פראג בשלג כדי להבין עד כמה מדובר באפשרות קסומה.

*Now with hotel reviews byGLV-WEB03