טיסות לקפריסין

1 יציאה מ- מצא יעד ל- מצא יעד
2 מתאריך בחר תאריך עד בחר תאריך
3 הרכב בחר מס' נוסעים
 

 בחר ממבחר הטיסות לקפריסין

המחירים המוצגים הינם מחירי אינטרנט ממוצעים לאדם

קפריסין בגוליבר

במרחק 'יריקה' מישראל, נמצא אי קטן ואהוב בניחוח יווני - קפריסין. מה שמחפש טיסות לקפריסין ימצא אותן בהמוניהן, דרך מנוע החיפוש הנפלא של אתר גוליבר, שהופך את החיפוש לנוח במיוחד עבורכם.

היצע הטיסות

באופן טבעי, מגוון הטיסות היוצאות מישראל לקפריסין גדול מאוד. שתי חברות עושות זאת בטיסה סדירה ובאופן ישיר: חברת ארקיע הישראלית וחברת Cyprus Airways המקומית (למעשה, זהו אחד הקווים היחידים בהם החברה הישראלית שמציעה טיסה סדירה היא לא אל על). טיסה כזו תימשך 40 דקות עד שעה. אפשרות נוספת, אם כי פחות רווחת, היא כמובן טיסה עם עצירת ביניים. נדמה כי בקו זה מדובר בעניין מיותר, שיאריך לשווא את זמן הטיסה הכולל. עם זאת, זו אופציה שלעיתים עשויה להפחית את מחיר הכרטיס ולכן לא מעט מטיילים בוחרים בה. אפשרות פופולארית נוספת היא טיסת צ'רטר לקפריסין, ובקו זה מדובר בשפע שקשה למצוא בקווים אחרים: חברות כמו סאן דור (חברת הבת של אל על), ישראייר וארקיע מציעות את השירות, לצד לא מעט חברות זרות. אגב, לקפריסין אפשר להגיע גם בשתי דרכים נוספות: טיסה פרטית במטוס סילון (אופציה השמורה לעשירונים העליונים כמובן) או קרוז בספינת נופש, שאורך יממה וחצי לערך.

מזג האוויר

לא נפתיע אם נגלה שמזג האוויר בקפריסין דומה מאוד לזה שבישראל. ומה זה אומר? שלמעשה, הוא מתאים לנופש לאורך כל השנה. כמובן שמי שמחפש את ה'אקשן', את הפעילות התוססת ואת מלוא האפשרויות התיירותיות, יבחר לנפוש בקפריסין לאורך הקיץ ובחגי תשרי, אז התפוסה באי גבוהה מאוד - וכך גם המחירים, אגב.

*Now with hotel reviews byGLV-WEB04