טיסות לקובה

1 יציאה מ- מצא יעד ל- מצא יעד
2 מתאריך בחר תאריך עד בחר תאריך
3 הרכב בחר מס' נוסעים
 
 
יעדים נבחרים בקובה

 בחר ממבחר הטיסות לקובה

המחירים המוצגים הינם מחירי אינטרנט ממוצעים לאדם

קובה בגוליבר

אתר גוליבר מציע לכם את כל האפשרויות הקיימות עבור טיסות לקובה - מדינה אשר נמצאת תחת משטר קומוניסטי נוקשה, אך כזו שהצליחה לשמור על קסם עתיק ומדהים, שניתן להרגיש בו בכל פינה ופינה. זו מדינה אקזוטית, תוססת וייחודית שלא נשכחת מלבבותיהם של המבקרים בה גם לאחר עשרות שנים.

היצע הטיסות

בין ישראל לקובה אין יחסים רשמיים ולכן, בין היתר, גם לא מתקיים ביניהם כל קו תעופה ישיר. מאחר ובין קובה לארה"ב גם כן לא מתקיים קשר בין מדיני, הרי שלא ניתן להגיע לקובה גם בדרך זו. עובדות אלו מותירות לתייר הישראלי שתי אופציות עיקריות: טיסות לקובה עם עצירת ביניים באירופה, או טיסה דרך אחת ממדינות דרום או מרכז אמריקה - כאשר קנקון שבמקסיקו היא היעד המועדף מבחינה זו, הן בשל המחיר הנמוך והן בשל תדירות הטיסות הגבוהה. החברות שמציעות טיסות עם עצירת ביניים לקובה הן: אל על, Air France, British Airways, Air Canada, KLM ועוד. התייר הישראלי יוכל למצוא, מידי פעם בפעם, גם טיסות צ'רטר לקובה, בעיקר כאשר הביקוש לטיסות אל קובה נמצא בשיאו. חשוב לזכור כי טיסה לקובה מאירופה נמשכת כ-11 שעות, כך שטיסה מישראל יכולה להימשך גם יותר מ-15 שעות.

מזג האוויר

התקופה בה מגיעה לקובה הכמות הגדולה ביותר של תיירים היא בעונה היבשה (אם כי הקרירה יותר), בין דצמבר לאפריל. בין יוני לספטמבר עלולים לפקוד את המדינה הוריקנים - עניין לא סימפטי כלל. תקופה זו נכללת בעונה הגשומה והחמה, בין מאי לאוקטובר, אז מומלץ פחות להגיע לקובה.

*Now with hotel reviews byGLV-WEB04