טיסות לקרואטיה

1 יציאה מ- מצא יעד ל- מצא יעד
2 מתאריך בחר תאריך עד בחר תאריך
3 הרכב בחר מס' נוסעים
 

 בחר ממבחר הטיסות לקרואטיה

המחירים המוצגים הינם מחירי אינטרנט ממוצעים לאדם

קרואטיה בגוליבר

קרואטיה היא מהמדינות המתפתחות ביותר באירופה, במיוחד מבחינה תיירותית. עם תום המלחמה הקשה באזור, החלה המדינה לפרוח ולמשוך אליה אינספור תיירים, שנהנים משלל מראות ונופים מדהימים. באתר גוליבר ניתן למצוא בקלות את כל סוגי הטיסות לקרואטיה וליהנות גם ממחיר נוח ומשתלם.

היצע הטיסות

נכון להיום, לא מתקיימות כלל טיסות ישירות וסדירות לקרואטיה מישראל. שתי האופציות היחידות הן טיסות צ'ארטר לקרואטיה או טיסות עם עצירת ביניים. האחרונות מתקיימות על ידי לא מעט חברות זרות, בעיקר מאזור הבלקן ומזרח אירופה וביניהן: מאלב, Czech Airlines, סוויס, לופטהאנזה, Turkish Airlines ועוד. הטיסות לקרואטיה נוחתות לרוב בדוברובניק או זאגרב הבירה, אך ישנן כאלו שינחתו גם ברייקה שבצפון המדינה. מי שמחפש טיסות זולות לקרואטיה, יגלה כי המחירים גבוהים יחסית, ונעים בין 500 ל-800 דולרים. עם זאת, קו זה ידוע כמבוקש מאוד במיוחד בקיץ, אז דווקא הזמנת טיסות ברגע האחרון תוכל לסייע לכם למצוא מחירים נוחים ומשתלמים יותר. חשוב לזכור שרוב טיסות הצ'ארטר מתקיימות בחודשי הקיץ, על ידי חברות כמו סאן דור (טסות אל על במתכונת צ'ארטר), ישראייר, קרואטיה איירליינס ועוד.

מזג האוויר

קרואטיה היא מדינה נעימה וקרירה ברוב חלקי השנה, אם כי הקיץ בה בהחלט כולל אלמנטים ים תיכוניים קלאסיים, עם ימים יבשים וחמים מאוד. החוף קר מאוד ומושלג ולכן פחות מתוייר, כאשר בחודשים אוקטובר ומאי אפשר ליהנות ממזג אוויר נעים ונוח יחסית וממיעוט תיירים, שממתינים ברובם לשמש החמה של יוני, יולי ואוגוסט.

*Now with hotel reviews byGLV-WEB04