טיסות לסין

1 יציאה מ- מצא יעד ל- מצא יעד
2 מתאריך בחר תאריך עד בחר תאריך
3 הרכב בחר מס' נוסעים
 

 בחר ממבחר הטיסות לסין

המחירים המוצגים הינם מחירי אינטרנט ממוצעים לאדם

סין בגוליבר

גם היום, שנים לאחר שהממשל החליט לנקות בגישה מחמירה פחות נגד תיירים, סין נחשבת למדינה שיש בה בעיקר מסתורין. השילוב בין שנים רבות מאחורי מסך אטום לבין גודלה העצום של המדינה, הפכו אותה למקום שכל אחד רוצה להיות בו. בעזרת אתר גוליבר, תוכלו לגלות בדיוק כיצד להגיע לסין ומה דרוש כדי לעשות זאת בצורה הנוחה והמהירה ביותר.

היצע הטיסות

לא מעט טיסות ממריאות מידי יום אל סין, אך רק טיסות לסין עם אל על מציעות את האופציה הישירה והסדירה, נכון להיום. אל על מפעילה טיסות ישירות להונג קונג, חמש פעמים בשבוע, וכן טיסות ישירות לבייג'ין, אשר מתבצעות בפועל על ידי אייר צ'יינה במסגרת שותפות קוד בין החברות. הטיסות הישירות להונג קונג נמשכות כ-13 שעות ואילו הטיסות לבייג'ין - כ-11 שעות. אפשרות נוספת ונפוצה מאוד היא טיסה לסין עם עצירת ביניים. שלל חברות זרות מציעות את השירות הזה וביניהן חברת אארוסוויט (שמציעה טיסות לסין דרך קייב, וגם טיסות שכר בעונות המתאימות), Turkish Airlines (דרך איסטנבול), Air France (דרך פריז), אליטליה (דרך רומא) ועוד. טיסות אלו פותחות בפני התייר הישראלי אפשרות להגיע ליעדים רבים נוספים בסין ובראשם כמובן שנגחאי המרתקת.

מזג האוויר

כיאה למדינת ענק, מזג האוויר בסין משתנה בין אזור לאזור. החלק הצפוני של המדינה, הנושק לרוסיה, יהיה ברוב חלקי השנה קר מאוד, בעוד חלקה הדרומי מזרחי יאופיין בלחות הגבוהה ובחום הרב המוכר כל כך ממדינות המזרח הרחוק הקלאסיות כמו תאילנד. ועדיין, חודשי הסתיו והאביב הישראליים הם המתאימים ביותר לטיול בסין, משום שבהם מזג האוויר ברוב חלקי המדינה יציב יחסית.

*Now with hotel reviews byGLV-WEB04