טיסות לארה"ב

1 יציאה מ- מצא יעד ל- מצא יעד
2 מתאריך בחר תאריך עד בחר תאריך
3 הרכב בחר מס' נוסעים
 

 בחר ממבחר הטיסות לארה"ב

המחירים המוצגים הינם מחירי אינטרנט ממוצעים לאדם

ארה"ב בגוליבר

אתר גוליבר פורס לפניכם את כל מפת הטיסות מישראל לארה"ב. האתר מאפשר למצוא בקלות את הטיסה המתאימה לכם בין שלל הטיסות אשר יוצאות מנתב"ג מידי שבוע ולבצע השוואת מחירים פשוטה ומהירה. בנוסף, אנשי האתר נמצאים בקשר ישיר עם החברות הגדולות ביותר שמפעילות טיסות לארה"ב. טיסות מישראל אל היעד מהמבוקשים ביותר בעולם (ואולי המבוקש שבהם), ניו יורק, מוצעות רק כטיסות סדירות - ישירות או עם עצירת ביניים. מי שמעוניין באופציה הישירה יוכל חפש טיסות לארה"ב עם קונטיננטל, דלתא, אל על או יונייטד איירליינס - היחידות שמציעות טיסות ישירות בקו זה. נכון להיום, לא מתקיימות כלל טיסות צ'רטר לתפוח הגדול. ללוס אנג'לס ופילדלפיה מתבצעות גם כן טיסות ישירות, לצד כמה וכמה טיסות צ'רטר ואילו ליעדים פופולאריים נוספים כמו אורלנדו, מיאמי, בוסטון ואטלנטה לא מתבצעות טיסות סדירות ישירות, וכדי להגיע אליהם יש לבחור בטיסות עם עצירת ביניים (לאטלנטה התבצעו טיסות ישירות עד לשנת 2011 אך הם הופסקו על ידי המפעילה, דלתא, לדבריה בשל חוסר כדאיות).

טיסות עם עצירת ביניים

לצד החברות המובילות שמפעילות טיסות סדירות לארה"ב (אל על, קונטיננטל, יונייטד איירליינס, אמריקן איירליינס ודלתא), ישנן עוד לא מעט חברות אשר מציעות טיסות עם עצירת ביניים כמו Air Berlin, Czech Airlines, אליטליה, Austrian Airlines ועוד. אפשרות זו תספק לכם הזדמנות לאתר טיסות זולות לארה"ב.

מזג אוויר

בעת הזמנת כרטיסי טיסה לארה"ב, שימו לב היטב למזג האוויר הצפוי באזור אליו אתם מגיעים. לניו יורק מומלץ להגיע בסתיו, אם כי בכל יום בשנה אפשר בהחלט ליהנות ממנה; ללוס אנג'לס לא כדאי להגיע בקיץ, אלא באביב או בסתיו; גם לבוסטון מומלץ להגיע בעונות המעבר, בעוד החורף בעיר קשה מאוד; מיאמי היא עיר השמש הנצחית ולכן כמעט כל השנה היא תהיה אתר נופש מומלץ.

*Now with hotel reviews byGLV-WEB03