טיסות לשוויץ

1 יציאה מ- מצא יעד ל- מצא יעד
2 מתאריך בחר תאריך עד בחר תאריך
3 הרכב בחר מס' נוסעים
 
 
יעדים נבחרים בשוויץ

 בחר ממבחר הטיסות לשוויץ

המחירים המוצגים הינם מחירי אינטרנט ממוצעים לאדם

שוויץ בגוליבר

אתר גוליבר מרכז במקום אחד את כל הטיסות לאחד המקומות היפים בעולם - שוויץ. טיסות לשוויץ נמשכות כארבע שעות ובסיומן, תגיעו לגן עדן של שקט, שלווה ונוף מופלא. באתר גוליבר, תוכלו לגבש את החופשה המתאימה לכם ביותר, בכל זמן ובכל שעה.

היצע הטיסות

לתייר הישראלי מוצעים שני קווי תעופה ישירים וסדירים לשוויץ - האחד לז'נבה והשני לציריך, העיר הגדולה במדינה. חברת אל על הישראלית מפעילה טיסות ישירות לשני היעדים, בעוד לציריך ניתן לטוס בדרך זו גם עם חברת סוויס השוויצרית-גרמנית (נמצאת בבעלות חברת לופטהאנזה). מי שמעוניין להגיע ליעדים נוספים בשוויץ (באזל לדוגמא) או לבדוק אופציות נוספות, זולות יותר בדרך כלל, יוכל ליהנות משפע הטיסות אשר כוללות עצירת ביניים בדרך לשוויץ. אלו מתבצעות על ידי חברות כמו אליטליה, Turkish Airlines, Austrian Airlines, אייר ברלין, לופטהאנזה, British Airways, Brussels Airlines ועוד רבות אחרות. אפשרות נוספת, הזולה ביותר במקרים רבים, היא הטיסות של חברת הלואו קוסט הוותיקה בישראל, איזי ג'ט, אשר מציעה לתייר הישראלי ארבע טיסות שבועיות לבאזל, ועוד ארבע טיסות שבועיות לז'נבה.

מזג האוויר

לא נפתיע אף אחד אם נספר שמזג האוויר בשוויץ הוא קר ברובו. עם זאת, בחודשי הקיץ אפשר בהחלט ליהנות משמש מלטפת וטמפרטורות שנעות סביב 25 מעלות - התנאים הקלאסיים לחופשה מהנה במדינה. לאורך החורף, בין דצמבר למרץ, הטמפרטורות נמוכות מאוד ולא חוצות את רף העשר מעלות.

*Now with hotel reviews byGLV-WEB04