טיסות לספרד

1 יציאה מ- מצא יעד ל- מצא יעד
2 מתאריך בחר תאריך עד בחר תאריך
3 הרכב בחר מס' נוסעים
 

 בחר ממבחר הטיסות לספרד

המחירים המוצגים הינם מחירי אינטרנט ממוצעים לאדם

ספרד בגוליבר

ספרד היא מדינה אשר מציגה את השילוב המושלם בין המזג הים תיכוני לאופי האירופי. מיליוני בני אדם מגיעים מידי שנה לספרד, בהם עשרות אלפי ישראלים - ועבורם מציע אתר גוליבר את המבחר הגדול ביותר של טיסות ושירותי תיירות, בעזרת מנוע חיפוש מתקדם ופשוט. כיום, גוליבר הוא כרטיס הטיסה המשתלם ביותר למדינה מהמרתקות באירופה.

היצע הטיסות

עשרות טיסות ממריאות מנמל התעופה בן גוריון אל ספרד מידי שבוע, בדגש על שני היעדים המובילים שלה: ברצלונה ומדריד, הבירה. למדריד ממריאות מידי יום ארבע טיסות סדירות וישירות מטעם חברת אל על הישראלית ואיבריה הספרדית, אשר מציעות גם טיסות לברצלונה באותה מתכונת, יחד עם חברת ארקיע הישראלית. מלבד אופציה זו, עומדות לרשות התייר הישראלי גם שלל טיסות עם עצירות ביניים, של חברות מובילות כמו British Airways, לופטהאנזה, אליטליה, Air France ועוד. אגב, זו גם הדרך הטובה ביותר להגיע ליעדים אחרים בספרד, כמו ולנסיה, סביליה, טנריף, פאלמה, סראגוסה, איביזה ועוד. אופציה נוספת היא טיסות צ'רטר לספרד. חברת סאן דור משמשת כאלטרנטיבת השכר עבור טיסות לספרד עם אל על (חברת האם של סאן דור), כאשר במהלך הקיץ ניתן למצוא לא מעט טיסות ארקיע וישראייר במתכונת צ'רטר.

מזג האוויר

ככלל, ספרד היא מדינה נוחה מאוד מבחינת מזג האוויר, אך יש לחלק זאת לשניים: בערים הקרובות לים, כמו ברצלונה, החורף נעים ונוח (כמו בישראל) והקיץ הוא ים תיכוני לוהט. ככל שמתרחקים מהים לכיוון מדריד שבמרכז המדינה, החורף הופך להיות קר יותר והקיץ נוח יחסית, אם כי בשני המקרים לא מדובר בתנאי מזג אוויר קיצוניים.

*Now with hotel reviews byGLV-WEB03