טיסות לדרום אפריקה

1 יציאה מ- מצא יעד ל- מצא יעד
2 מתאריך בחר תאריך עד בחר תאריך
3 הרכב בחר מס' נוסעים
 
 
יעדים נבחרים בדרום אפריקה

 בחר ממבחר הטיסות לדרום אפריקה

המחירים המוצגים הינם מחירי אינטרנט ממוצעים לאדם

דרום אפריקה בגוליבר

דרום אפריקה, מדינה שבעבר התקשרה למשטר אפל והיום נחשבת לאחת מהפנינים הקסומות ביותר של היבשת השחורה, היא מקום שכל אדם חייב לבקר בו לפחות פעם אחת בחייו. בעזרת מנוע החיפוש והמידע העשיר המרוכז בין דפי אתר גוליבר, תוכלו גם אתם למצוא במהירות טיסות לדרום אפריקה, בדרך להרפתקה שלא חוויתם כמותה מעולם. מידי שבוע מתקיימות לפחות שלוש טיסות לדרום אפריקה עם אל על, אל העיר יוהנסבורג. מדובר בטיסות סדירות וישירות, אשר נמשכות כתשע שעות. זו, נכון להיום, האופציה היחידה לטיסות מסוג זה אל דרום אפריקה. לצד טיסות אלו, אל על מפעילה גם טיסות המשך ליעדים נוספים בדרום אפריקה וביניהם קייפטאון, דרבן, פורת אליזבת' ועוד.

טיסות עם עצירת ביניים

מלבד אופציה זו, עומדות לרשות התייר הישראלי טיסות לדרום אפריקה אשר כוללות עצירת ביניים. אלו מתבצעות דרך קבע על ידי החברות הבאות: סוויס, לופטהאנזה, Air France, turkish Airlines, KLM, British Airways, איבריה ועוד. לעיתים, טיסות ההמשך הפנימיות יבוצעו על ידי חברת South African Airways, חברת התעופה הלאומית של דרום אפריקה.

מזג האוויר

בחודשי החורף הדרום אפריקניים, בין אפריל לאוקטובר, טיולי הספארי הם המהנים ביותר במדינה - ולכן רבים בוחרים דווקא בתקופה זו לטיול שלהם. מדובר בבחירה הגיונית למדי, משום שהטמפרטורות בדרום אפריקה, לאורך כל השנה, אינן קיצוניות. בחורף הן אינן יורדות, לרוב, מתחת ל-10 מעלות ובקיץ - לא חוצות כמעט את רף ה-30 מעלות. כך, כמעט בכל יום בשנה ניתן לטייל בדרום אפריקה בנוחות.

*Now with hotel reviews byGLV-WEB03