טיסות לסקוטלנד

1 יציאה מ- מצא יעד ל- מצא יעד
2 מתאריך בחר תאריך עד בחר תאריך
3 הרכב בחר מס' נוסעים
 

 בחר ממבחר הטיסות לסקוטלנד

המחירים המוצגים הינם מחירי אינטרנט ממוצעים לאדם

סקוטלנד בגוליבר

סקוטלנד, הממוקמת בחלקה הצפוני של בריטניה, היא מהמקומות הקסומים בעולם. מרחבי עשב בגוונים ירוקים שנראים לא מציאותיים, סלעי ענק אשר נופלים אל הים ואורח חיים המשלב בין מודרניזציה לחיים כפריים פשוטים. מחפשים טיסות לסקוטלנד? אתר גוליבר מביא עד אליכם את כל הפרטים הנחוצים.

היצע הטיסות

נכון להיום לא מתקיימות כלל טיסות לסקוטלנד, אך שפע הטיסות לאנגליה, שכנתה מדרום, הופך את ההגעה למדינה לפשוטה יחסית. מידי יום יוצאות כמה וכמה טיסות לסקוטלנד עם עצירת ביניים באנגליה (לונדון לרוב), על ידי חברות כמו British Airways, KLM, אל על ועוד חברות אירופאיות רבות אשר מבצעות לעיתים את עצירת הביניים בערים גדולות אחרות ברחבי אירופה. למעשה, מאחר ולא מתבצעות טיסות ישירות לסקוטלנד, ניתן להגיע לסקוטלנד מאירופה בעזרת עשרות חברות וביניהן גם חברות לואו קוסט (איזי ג'ט, Jet2 וכדומה) אשר מציעות כרטיסי טיסה בכמה עשרות יורו בלבד. חשוב לזכור כי לסקוטלנד שלושה שדות תעופה עיקריים - באדינבורו, גלזגו ואברדין, אך הראשון נחשב לשדה התעופה הנוח ביותר, גם מבחינת דרכי ההגעה לשאר חלקי המדינה.

מזג האוויר

סקוטלנד היא מדינה בריטית קלאסית, ולכן גשם הוא חלק בלתי נפרד מהווייתה. עם זאת, דווקא ימי שלג נחשבים נדירים יותר. החוף המזרחי הוא אזור חם יחסית, בעוד המערבי יהיה קר מאוד - אפילו בקיץ. שימו לב שדווקא החודשים יולי ואוגוסט הם הגשומים ביותר בשנה ברחבי סקוטלנד.

*Now with hotel reviews byGLV-WEB03