טיסות לרומניה

1 יציאה מ- מצא יעד ל- מצא יעד
2 מתאריך בחר תאריך עד בחר תאריך
3 הרכב בחר מס' נוסעים
 

 בחר ממבחר הטיסות לרומניה

המחירים המוצגים הינם מחירי אינטרנט ממוצעים לאדם

רומניה בגוליבר

מי שלא ביקר עדיין מעולם ברומניה, פשוט לא יודע מה הוא מפסיד. וכדי שיפצה על החוסר כמה שיותר מהר, מעמיד לרשותו אתר גוליבר היצע עצום של טיסות לרומניה, מכל סוג ומטעם החברות הגדולות ביותר בשוק. אז התחילו לחפש והרכיבו לעצמכם חופשה שלא תישכח עוד הרבה זמן. רומניה היא מקום קסום ביותר שלא כדאי לפספס.

היצע הטיסות

חברת אל על הישראלית וחברת טארום הרומנית (Tarom) הן היחידות שמציעות כיום טיסות ישירות וסדירות לבירת רומניה, בוקרשט. הטיסה במתכונת זו נמשכת לא יותר משלוש שעות ועלותה - 300 עד 400 דולרים בממוצע. מלבד טיסות לרומניה עם אל על או טארום, באופן ישיר, מציעות לא מעט חברות טיסות לרומניה עם עצירת ביניים. החברות הן: אארוסוויט האוקראינית, אג'יאן איירליינס היוונית, Turkish Airlines הטורקית, Air France הצרפתית, לופטהאנזה הגרמנית ועוד. יעדי עצירת הביניים תלויים בבסיס האם של כל חברה, במדינה ממנה היא מגיעה. מלבד אפשרויות אלו, מתבצעות לא מעט טיסות צ'רטר לרומניה, כאשר העונה הפעילה ביותר של השירות הזה היא כמובן עונת הקיץ. טיסות אלו יציעו לעיתים מחירים נמוכים מאוד, בייחוד יחסית לטיסות הישירות והסדירות.

מזג האוויר

רומניה מתאפיינת בחורף קר מאוד יחסית לזה הישראלי ובקיץ חמים, עם טמפרטורות שינועו בין 25 ל-30 מעלות חום בדרך כלל. שימו לב כי גם בחודשי הקיץ יכול לרדת גשם לעיתים, וכי בוקרשט - היעד המרכזי של רוב המטיילים לרומניה - ממוקמת בדרום המדינה ולכן מציעה מזג אוויר חם יותר, באופן יחסי, לאורך רוב ימות השנה.

*Now with hotel reviews byGLV-WEB03