טיסות לפולין

1 יציאה מ- מצא יעד ל- מצא יעד
2 מתאריך בחר תאריך עד בחר תאריך
3 הרכב בחר מס' נוסעים
 
 
יעדים נבחרים בפולין

 בחר ממבחר הטיסות לפולין

המחירים המוצגים הינם מחירי אינטרנט ממוצעים לאדם

פולין בגוליבר

טיסות לפולין הן האמצעי הנוח ביותר להגיע אל מדינה יפהפייה ומתפתחת, שטומנת בחובה גם היסטוריה כואבת וקשה, בייחוד עבור העם היהודי. טיול בפולין הוא חוויה מרגשת, קשה ומופלאה, שתכנונה יהפוך פשוט הרבה יותר בעזרת מנוע החיפוש והמידע העשיר שמובא בין דפי אתר גוליבר.

היצע הטיסות

חברת אל על היא היחידה שמציעה כיום טיסות לפולין בצורה סדירה וישירה. טיסות אלו נמשכות כארבע שעות ונוחתות בנמל התעופה הבינלאומי בורשה, בירת פולין. מלבד אל על, מציעות עוד שלל חברות טיסות לפולין עם עצירת ביניים, וביניהן: Czech Airlines, אארופלוט, Ukraine International, אליטליה, Air Berlin, אארופלוט, לופטהאנזה, Austrian Airlines ועוד. מלבד זאת, מתקיימות לאורך כל השנה טיסות צ'רטר לפולין, בייחוד לאורך הקיץ. דרך שלל הטיסות אשר יוצאות מנתב"ג ומגיעות לפולין, ניתן להגיע לא רק לורשה, אלא לשלל יעדים אחרים בפולין כמו קראקוב, ורוצלב, פוזנאן ועוד, ואף למדינות אחרות באירופה כמו גרמניה, אוסטריה, צ'כיה ועוד.

מזג האוויר

החורף הפולני ידוע כקשה וקר במיוחד: בחודש ינואר, החודש הקר ביותר בשנה, הטמפרטורות חוצות את קו האפס ויורדות עד למינוס חמש מעלות ואף למטה מכך. עונות המעבר נחשבות קצרות יחסית וגם הן קרות למדי. הקיץ היא העונה הנעימה ביותר, אז הטמפרטורות מגיעות לכל היותר ל-25 מעלות - תנאים מושלמים לטיול.

*Now with hotel reviews byGLV-WEB01