טיסות לפרו

1 יציאה מ- מצא יעד ל- מצא יעד
2 מתאריך בחר תאריך עד בחר תאריך
3 הרכב בחר מס' נוסעים
 
 
יעדים נבחרים בפרו

 בחר ממבחר הטיסות לפרו

המחירים המוצגים הינם מחירי אינטרנט ממוצעים לאדם

פרו בגוליבר

פרו היא אחת המדינות המרתקות והמעניינות ביותר בדרום אמריקה וככזו, רבים מבקשים להגיע אליה, בין אם כחלק מהטיול הגדול בדרום אמריקה ובין אם כיעד העיקרי. בעזרת אתר גוליבר תוכלו לגלות בפשטות ובקלות אילו טיסות לפרו ממריאות בתאריך המתאים לכם, בזכות מנוע חיפוש מתקדם ונוח במיוחד.

היצע הטיסות

למרבה הצער, הקשר התעופתי בין ישראל לדרום אמריקה לוקה בחסר עד היום. כיום אין כלל טיסות ישירות לדרום אמריקה, כולל ללימה, בירת פרו. לכן, יש להסתפק בטיסה עם עצירת ביניים, באירופה או בארה"ב. החברות אשר מציעות טיסות לפרו עם עצירת ביניים הן: אל על, אמריקן איירליינס, KLM, איבריה, יונייטד איירליינס, אייר קנדה, Air France ועוד. משך הטיסה יכול להגיע ל-24 שעות ויותר, כאשר זמן השהות באוויר הוא כ-18 שעות. יש לציין כי אחת לכמה זמן ניתן לאתר גם טיסות צ'רטר לפרו, בעונות מסוימות, אך אלו נחשבות נדירות מאוד.

מזג האוויר

העונה היבשה, בין אפריל לספטמבר, היא הנוחה ביותר לטיול - גם בהרי האנדים שבחורף כוללים גשמים, שלגים וקור עז. החורף בפרו אינו אלים וקיצוני, אך פחות נוח לטיול בעיקר בגלל ריבוי הגשמים. אזור החוף הוא היבש ביותר במדינה, ולכן כדאי לבקר בו בעונות המעבר. בקיץ זהו אזור חם למדי.

*Now with hotel reviews byGLV-WEB01