טיסות לפנמה

1 יציאה מ- מצא יעד ל- מצא יעד
2 מתאריך בחר תאריך עד בחר תאריך
3 הרכב בחר מס' נוסעים
 
 
יעדים נבחרים בפנמה

 בחר ממבחר הטיסות לפנמה

המחירים המוצגים הינם מחירי אינטרנט ממוצעים לאדם

פנמה בגוליבר

פנמה היא מדינה מיוחדת, אשר נמצאת ממש ב'חבל' המקשר בין צפון לדרום אמריקה. ככזו, היא מציעה הכל מהכל עבור המטייל הישראלי. גם אתר גוליבר מציע הכל לתייר הישראלי - מבחר טיסות לפנמה מכל סוג ובכל תאריך שיבחר.

היצע הטיסות

אין טיסות ישירות וסדירות מישראל לפנמה, כך שמי שרוצה להגיע למדינה שבמרכז אמריקה, יצטרך לבחור באחת מתוך מגוון הטיסות שיוצאות ליעד הזה, וכוללות לפחות עצירת ביניים אחת. הטיסה לפנמה אורכת 15 שעות, כשזמן זה לא כולל את זמן עצירת הביניים, ולכן חשוב להתכונן לכך היטב. החברות אשר מציעות כיום טיסות לפנמה עם עצירת ביניים הן אל על, איבריה, יונייטד איירליינס, KLM, Air France, קונטיננטל ועוד. יעד עצירת הביניים משתנה, כמובן, לפי זהות חברת התעופה והמדינה שאליה היא שייכת. הטיסות נוחתות בשדה התעופה של פנמה סיטי, אשר מרוחק 35 ק"מ מהעיר.

מזג האוויר

שתי עונות בלבד יש בפנמה: העונה הרטובה, בין אפריל לדצמבר והעונה היבשה, בין דצמבר לאפריל. ככלל, אפשר לטייל במדינה הזו לאורך כל השנה, אך לזכור כי במהלך העונה הרטובה, הלחות גבוהה מאוד והתנאים לא פשוטים, בעיקר בדרום המדינה הנמוך יותר. בצפון ההררי, העונה הרטובה תהיה נוחה יותר, אך כמובן גשומה יותר. הטמפרטורות בפנמה נוחות כמעט תמיד ונעות בין 10 ל-30 מעלות בדרך כלל.

*Now with hotel reviews byGLV-WEB01