טיסות לנורבגיה

1 יציאה מ- מצא יעד ל- מצא יעד
2 מתאריך בחר תאריך עד בחר תאריך
3 הרכב בחר מס' נוסעים
 
 
יעדים נבחרים בנורבגיה

 בחר ממבחר הטיסות לנורבגיה

המחירים המוצגים הינם מחירי אינטרנט ממוצעים לאדם

נורבגיה בגוליבר

אמרתם סקנדינביה - אמרתם נורבגיה. זו מדינה מדהימה, אשר מציעה נוף עוצר נשימה ואווירה שאין כמותה. שלווה, רוגע וכיף הם השחקנים הראשיים בטיול לנורבגיה, וכדאי לכם לקחת בזה חלק. אתר גוליבר מרכז כאן עבורכם את כל מה שאתם צריכים לדעת על טיסות לנורבגיה, כולל איתור והזמנה פשוטה וקלה ביותר.

היצע הטיסות

קו התעופה בין ישראל לנורבגיה, כמו לכל מדינות סקנדינביה כמעט, לא כולל טיסות ישירות וסדירות, אלא רק כאלו עם עצירת ביניים. החברות אשר מציעות את האפשרות הזו הן Air Berlin, סוויס, Aeroflot, לופטהאנזה, אייר באלטיק, Turkish Airlines, British Airways, Brussels Airlines ועוד. מאז שנת 2011 דווקא פועלת בשמי ישראל חברה נורבגית, נורווג'יאן אייר שאטל אך זו מפעילה נכון להיום רק טיסות לשבדיה, פעמיים בשבוע. לעיתים, ניתן למצוא בקו זה טיסות צ'רטר, בעיקר בשיא עונת התיירות למדינה - הקיץ. אגב, אפשר להגיע לנורבגיה גם בשיט של מספר ימים ממקומות שונים ברחבי אירופה. המטיילים האמיצים שבחרו באופציה זו מספרים על חוויה מדהימה מאין כמותה.

מזג האוויר

הקיץ בנורבגיה הוא מהנעימים ביותר שיכול לחוות התייר הישראלי, אשר מורגל בחום יולי-אוגוסט ים-תיכוני. בעונה זו, הטמפרטורות בנורבגיה מגיעות לכ-15 מעלות חום בסך הכל. בנוסף לכך, בתקופה זו ישנם מקומות בנורבגיה בהם הימים 'לבנים' והשמש אינה שוקעת כלל - סיבה טובה בפני עצמה לבקר במדינה. החורף הנורבגי קר מאוד והימים קצרים במיוחד, כך שרבים מעדיפים שלא לבקר במדינה בתקופה זו.

*Now with hotel reviews byGLV-WEB04