טיסות לניו זילנד

1 יציאה מ- מצא יעד ל- מצא יעד
2 מתאריך בחר תאריך עד בחר תאריך
3 הרכב בחר מס' נוסעים
 
 
יעדים נבחרים בניו זילנד

 בחר ממבחר הטיסות לניו זילנד

המחירים המוצגים הינם מחירי אינטרנט ממוצעים לאדם

ניו זילנד בגוליבר

אתר גוליבר מרכז עבורכם מבחר טיסות לניו זילנד בכל רגע נתון, בדרך אל מדינה המתפרסת על פני שני איים מופלאים ומבטיחה טיול בלתי נשכח לכל מי שיבקר בה. היכונו למסע שעוד לא חוויתם כמותו, ממש עד לקצה העולם.

היצע הטיסות

בשל המרחק הרב בין ישראל לניו זילנד, לא מתקיימות טיסות ישירות בקו זה. למעשה, זמן הטיסה נטו (השהייה באוויר, ללא עצירות ביניים) הוא בין 20 ל-24 שעות וכדאי להתכונן לכך היטב. הטיסות בקו ישראל-ניו זילנד כוללות לפחות עצירת ביניים אחת, כאשר היעדים הנבחרים הם הונג קונג, תאילנד ואוסטרליה שבצידו המזרחי של כדור הארץ, לצד ארה"ב, קנדה ופנמה בצידו המערבי (באופציה זו, הטיסה תעבור מעל האוקיאנוס השקט). החברות אשר מציעות כיום טיסות לניו זילנד הן אל על הישראלית, לופטהאנזה, British Airways, Turkish Airlines, דלתא ועוד. ממש כמו בטיסות לאוסטרליה, חלקה האחרון של הטיסה יתבצע בדרך כלל על ידי חברת התעופה המקומית של ניו זילנד, Air New Zealand.

מזג האוויר

ניו זילנד זוכה למזג אוויר קריר לאורך רוב חודשי השנה. לא מדובר במזג אוויר קיצוני, אך גשם הוא מחזה נפוץ בשני האיים. החודשים המומלצים לטיול הם דצמבר-פברואר, כאשר יוני, יולי ואוגוסט נחשבים לקרים והגשומים ביותר, בעיקר באי הדרומי.

*Now with hotel reviews byGLV-WEB03