טיסות להולנד

1 יציאה מ- מצא יעד ל- מצא יעד
2 מתאריך בחר תאריך עד בחר תאריך
3 הרכב בחר מס' נוסעים
 

 בחר ממבחר הטיסות להולנד

המחירים המוצגים הינם מחירי אינטרנט ממוצעים לאדם

הולנד בגוליבר

ארץ המים, תחנות הרוח, קבקבי העץ והאווירה החופשית היא יעד שכל אדם משתוקק אליו. אתר התיירות גוליבר מרכז בתוכו את כל האפשרויות התיירותיות שמציעה הולנד ובראשן - הטיסה הטובה והמשתלמת ביותר מבחינתכם.

היצע הטיסות

התייר הישראלי נהנה ממגוון אדיר של אפשרויות הגעה להולנד דרך האוויר. כל הטיסות להולנד נוחתות בשדה התעופה הבינלאומי של אמסטרדם, סכיפהול, כאשר כיום ישנן שתי חברות שמציעות טיסות ישירות וסדירות אליו: KLM ההולנדית ואל על. מידי שבוע ממריאות 11 טיסות אל על לאמסטרדם, בעוד KLM מציעה טיסה יומית אחת אל בירת הולנד. מלבד הטיסות הישירות, ממריאות מידי יום לא מעט טיסות לאמסטרדם עם עצירת ביניים, מטעם שלל חברות זרות, אך השפע הגדול ביותר הוא ככל הנראה בטיסות הצ'ארטר ובטיסות הלואו קוסט: לתייר הישראלי ממתינות שלוש אפשרויות כחול לבן - ארקיע (שמפעילה גם טיסות לואו קוסט להולנד), סאן דור וישראייר - לצד עשרות אפשרויות נוספות מטעם חברות זרות. שפע הטיסות מבטיח כי בעזרת השוואת מחירים פשוטה תוכלו למצוא תוך דקות את הטיסה המשתלמת ביותר עבורכם.

מזג האוויר

הולנד מציעה לתייר הישראלי מזג אוויר נפלא באביב ובעיקר בקיץ, עם שמש מלטפת ונעימה, שלרוב לא תהיה 'אלימה' כמו בקיץ הישראלי. החודשים מאי, יוני, יולי וגם אוגוסט נחשבים לנוחים ביותר לטיול בהולנד. זכרו כי החורף ההולנדי אמנם קר מאוד וגשום, אך גם רומנטי וקסום בצורה בלתי רגילה.

*Now with hotel reviews byGLV-WEB04