טיסות לנפאל

1 יציאה מ- מצא יעד ל- מצא יעד
2 מתאריך בחר תאריך עד בחר תאריך
3 הרכב בחר מס' נוסעים
 
 
יעדים נבחרים בנפאל

 בחר ממבחר הטיסות לנפאל

המחירים המוצגים הינם מחירי אינטרנט ממוצעים לאדם

נפאל בגוליבר

נפאל היא מדינה קסומה שאוצרת בתוכה אלפי חוויות, אי שם בתוככי אסיה המרתקת. נופים משגעים, טבע פראי ואנשים מיוחדים הם חלק בלתי נפרד מהטיול. אם אתם מחפשים טיסות לנפאל, הגעתם למקום הנכון: אתר גוליבר מרכז את המידע החשוב והעשיר ביותר לגבי טיסות אלו ולגבי דרכי ההגעה והזמנת החופשה במקום.

היצע הטיסות

נפאל היא יעד אשר אינו זוכה לטיסות ישירות וסדירות מישראל. כל הטיסות לנפאל מתבצעות בשילוב עצירות ביניים, בהתאם לחברות אשר מבצעות אותן וביניהן אל על, אייר ג'ורדניאן ועוד. הטיסות הזולות ביותר בקו זה יהיו אלו שיבצעו את עצירת הביניים במומבאי, הודו, אך ניתן להגיע לנפאל גם דרך תאילנד וסין. חשוב לציין כי היום ישנן לא מעט חברות זרות אשר מציעות מחירים זולים מאוד יחסית עבור כרטיסי טיסה לנפאל. עם זאת, חשוב מאוד לבדוק את מסלול הטיסה ולוותר על כאלו אשר עוברות במפרץ הפרסי ובמדינות עוינות. עדיף לשלם עוד כמות מסוימת של כסף ולא להסתכן בהרפתקאות שסופן אינו ידוע.

מזג האוויר

עונת המונסונים, מאמצע חודש יולי ועד ספטמבר, היא העונה הפחות נוחה לטיולים בנפאל, אם כי מי שאוהב את מזג האוויר הזה ימצא בתקופה כזו הנאה של ממש. העונות האופטימליות לטיולים הן בין סוף ספטמבר לסוף נובמבר, ובין מרץ לסוף מאי. בין נובמבר לפברואר מזג האוויר בנפאל הוא לרוב קר מאוד.

*Now with hotel reviews byGLV-WEB03