טיסות למרוקו

1 יציאה מ- מצא יעד ל- מצא יעד
2 מתאריך בחר תאריך עד בחר תאריך
3 הרכב בחר מס' נוסעים
 
 
יעדים נבחרים במרוקו

 בחר ממבחר הטיסות למרוקו

המחירים המוצגים הינם מחירי אינטרנט ממוצעים לאדם

מרוקו בגוליבר

ממלכת המגרב הקסומה, המקור לשורשיה העתיקים של אחת מהקהילות היהודיות הגדולות שחיו מחוץ לישראל ומדינה שכולה קסם אחד גדול - זוהי מרוקו. אתר גוליבר מרכז עבורכם את כל המידע עבור טיסות למרוקו, כדי שגם אתם תוכלו לבקר במקום שלא דומה לשום דבר אחר, כל רחבי העולם.

היצע הטיסות

מאחר ולא מתקיימים כיום קשרים דיפלומטיים ישירים בין ישראל למרוקו, לא מתקיימות טיסות ישירות בין שתי המדינות. לקראת סוף שנות ה-90' של המאה הקודמת פעל קו כזה לזמן קצר, אך בתחילת שנות ה-2000 הוא בוטל. כיום, הדרך היחידה להגיע למרוקו היא באמצעות עצירת ביניים, אשר תתבצע לרוב בצרפת, איטליה, ספרד או אנגליה. אלו החברות אשר מציעות נכון להיום טיסות למרוקו עם עצירת ביניים: איבריה, אליטליה, Turkish Airlines, לופטהאנזה, Air France וגם אל על - בשותפות קוד עם חבורת אירופאיות שונות. חשוב לציין כי תיירים ישראליים חייבים באשרת כניסה למרוקו וכי נכון להיום, הם יכולים לטייל במדינה רק במסגרת טיול מאורגן ולא כיחידים.

מזג האוויר

מרוקו היא מדינה מגוונת מאוד מבחינה גיאוגרפית, כאשר צפון המדינה ובעיקר קו החוף נהנה ממזג אוויר ים תיכוני אשר מזכיר מאוד את ישראל; לאורך הרי האטלס שחוצים את המדינה כמעט לכל אורכה, ימי החורף קרים מאוד והקיץ נעים; בדרום המדינה, ככל שמתקרבים אל מדבר סהרה, מזג האוויר חם באופן קיצוני ובקיץ יכולות הטמפרטורות להגיע בקלות ל-40 מעלות חום.

*Now with hotel reviews byGLV-WEB03