טיסות לאוסטרליה

1 יציאה מ- מצא יעד ל- מצא יעד
2 מתאריך בחר תאריך עד בחר תאריך
3 הרכב בחר מס' נוסעים
 

 בחר ממבחר הטיסות לאוסטרליה

המחירים המוצגים הינם מחירי אינטרנט ממוצעים לאדם

אוסטרליה בגוליבר

אוסטרליה היא יבשת ייחודית, אשר נדמה כאילו 'נענשה' ונעמדה בפינת כדור הארץ, אך מצאה דברים ייחודיים ואטרקציות מרתקות בפינה זו. אתר התיירות גוליבר מרכז תחת קורת גג אחת את כל המידע החשוב בנוגע לחופשה ביבשת המרתקת הזו, ובכללו גם טיסות לאוסטרליה עם חברות התעופה הטובות בעולם.

היצע הטיסות

הזמן הממוצע בו ישהה מטוס באוויר בדרך לאוסטרליה מישראל, עומד על כ-18 שעות. בשל כך, לא מתקיימות נכון להיום טיסות ישירות וסדירות לאוסטרליה, וגם לא טיסות שכר. האפשרות היחידה היא טיסה עם עצירת ביניים, כאשר לא אחת מדובר בטיסה שכוללת שתי עצירות ביניים ויותר, וזמן טיסה כולל (ברוטו)של 24 שעות ויותר. חשוב לקחת זאת בחשבון.

חברות התעופה

החברות אשר מקיימות טיסות לאוסטרליה הן חברת אל על הישראלית, Korean Air, דלתא, British Airlines ועוד שלל חברות בינלאומיות גדולות. רוב עצירות הביניים לפני ה'קפיצה' האחרונה לאוסטרליה יתייקמו בתאילנד או בהונג קונג, כאשר משם תימשך הטיסה במטוסיה של חברת התעופה הלאומית של אוסטרליה, קוואנטס.

מזג אוויר

עונות השנה באוסטרליה הפוכות מישראל, וכדאי לזכור זאת. מרכז אוסטרליה הוא מדברי בעיקרו, ולכן בחודשי הקיץ האוסטרליים, בין דצמבר לפברואר, מומלץ לא להגיע לאזור. במקביל, שוררת בחודשים אלו בצפון העונה הרטובה והחמה, שכוללת גשמים עזים וסוחפים. מעבר לזה, אוסטרליה מציעה מזג אוויר נוח למדי.

*Now with hotel reviews byGLV-WEB01