טיסות ליפן

1 יציאה מ- מצא יעד ל- מצא יעד
2 מתאריך בחר תאריך עד בחר תאריך
3 הרכב בחר מס' נוסעים
 

 בחר ממבחר הטיסות ליפן

המחירים המוצגים הינם מחירי אינטרנט ממוצעים לאדם

יפן בגוליבר

אי שם במזרח הגלובוס נמצאת ארץ השמש העולה, היא יפן. רוצים לטוס ליפן? אתר גוליבר מרכז עבורכם את כל המידע החשוב לגבי טיסות ליפן ומציע לכם מנוע חיפוש מהיר ונוח, בעזרתו תוכלו למצוא את הטיסה המתאימה לכם ביותר.

היצע הטיסות

נכון להיום לא מתקיימות טיסות ישירות ליפן, אלא רק כאלו עם עצירת ביניים. משך הטיסה (נטו) הוא כ-13 שעות ובתוספת עצירת הביניים, נתון זה עשוי לגדול משמעותית. טיסות ליפן עם אל על יכללו לרוב עצירה בבייג'ין או בהונג קונג שבסין, בעוד רוב עצירות הביניים של החברות הזרות יתקיימו באירופה. החברות שמציעות היום את השירות הן, בין היתר, אארופלוט, British Airlines, Korean Air, לופטהאנזה, KLM ו-Air France. בהזדמנויות מסוימות ניתן למצוא גם טיסות שכר ליפן. בין החברות שמציעות את השירות נמצאת חברת סאן-דור, חברת הבת של אל על.

מזג האוויר

עונות המעבר הם המומלצות ביותר לטיול ביפן, גם בשל מזג האוויר הנוח וגם בשל פריחת הדובדבן, בין מרץ לאפריל, והשלכת, לאורך חודש נובמבר. בין אוגוסט לספטמבר שורר ביפן מזג אוויר חם ולח במיוחד, שרבים לא מצליחים להתמודד איתו. מלבד זאת, ביוני וספטמבר יורדים גשמי המונסון העזים, אשר גם במהלכם לא מומלץ לשהות במדינה.

*Now with hotel reviews byGLV-WEB04