טיסות לאיטליה

1 יציאה מ- מצא יעד ל- מצא יעד
2 מתאריך בחר תאריך עד בחר תאריך
3 הרכב בחר מס' נוסעים
 

 בחר ממבחר הטיסות לאיטליה

המחירים המוצגים הינם מחירי אינטרנט ממוצעים לאדם

איטליה בגוליבר

כאחד מגופי התיירות הישראליים הגדולים והפופולאריים, מחויב אתר גוליבר להבנה וידע עשיר ביותר באחד היעדים המובילים מאז ומתמיד מבחינת התייר הישראלי - איטליה. באתר תוכלו למצוא רשימה ארוכה של טיסות לאיטליה מכל סוג ולכל שדה תעופה, לאתר את המחיר המשתלם ואת התאריך הנוח ביותר, בדרך לחופשה ברמה הכי גבוהה שארץ המגף יכולה להציע.

היצע הטיסות

אם חשקה נפשכם בנופש אירופאי נפלא שהיצע הטיסות אליו בלתי נגמר - איטליה היא ללא ספק היעד הנכון. אל המגף האיטלקי יוצאות מנמל התעופה בן גוריון לא מעט טיסות סדירות וישירות מידי שבוע, אשר נוחתות בנמל התעופה המרכזי של רומא, ליאונרדו דה וינצ'י (פיומיצ'ינו בשמו השני), או בנמל התעופה המרכזי של מילאנו, מילאנו מלפנסה. מידי שבוע ניתן למצוא מעל 12 טיסות אל על לאיטליה, סדירות וישירות, כאשר לרומא עושות זאת גם ארקיע, ישראייר ואליטליה המקומית. ישראייר היא היחידה חוץ מאל על שמציעה טיסות סדירות וישירות למילאנו מישראל. לצד אלו, מוצעות לתייר הישראלי גם לא מעט טיסות לאיטליה עם עצירת ביניים, ולצידן מבחר עצום עוד יותר של טיסות צ'רטר לאיטליה. האחרונות נוחתות לרוב בשדות התעופה המשניים שפועלים בארץ המגף, וינחתו גם בשדות תעופה שלא משמשים לרוב את החברות הגדולות, כמו אלו שבעיר ורונה, בנאפולי, בלמציה ובאזור בארי (שדה התעופה ברינדיסי). מי שמחפש טיסות זולות לאיטליה, ימצא אותן בוודאי כאן, במיוחד אם יחכה לרגע האחרון.

מזג אוויר

כיאה למדינה ים תיכונית קלאסית, ברוב חלקיה מציעה איטליה מזג אוויר דומה לישראל. למעט הצפון, בו שורר לרוב חורף קשה וקיץ נעים, החודשים הטובים ביותר לטיול באיטליה הם חודשי האביב-קיץ (מאי, יוני, יולי, אוגוסט) וחודשי הסתיו (ספטמבר, אוקטובר ונובמבר). אם החלטתם לטייל באיטליה בקיץ, קחו בחשבון שמזג האוויר בתקופה זו במרכז ודרום איטליה מזכיר מאוד את זה השורר בישראל בחודשים החמים.

*Now with hotel reviews byGLV-WEB03